Park Panaroma

Park Panaroma

 Kamu ve özel sektörün öncü isimlerinin yerleşim alanı olarak seçtiği Urla’nın zeytin ve kekik kokan yamaçlarında, sizinle huzuru paylaşacak saygın komşuların arasında, yine Sonas Yapı’dan.

PROJE GALERİ

PROJE KONUM

Urla Park Panaroma Evleri, şehir merkezine 25 km uzaklıkta, Urla gişelerine 3 dk mesafede, panoramik deniz manzarasına sahip ve yeşilin hakim olduğu Urla’nın en prestijli bölgesi olan Kekliktepe mevkiinde yer almaktadır.

Modern mimarisi ile göz dolduran Park Panaroma Evleri her biri kendine ait 1000-1500 m2 alanda farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak kendine özgü projelendirilmiş, en son yapı ve yalıtım teknolojileri kullanılarak inşa edilmiş butik villalardan oluşmaktadır.

Urla taşı ile örülmüş taş duvarlarla birbirinden ayrılan Villalar bir site sıcaklığında inşa edilmiş olmasına karşın her biri müstakil tapuludur.

Urla'da yaşam; son yıların moda deyişiyle yükselen bir trend. Şehrin tozundan, gürültüsünden kaçıp Urla'ya yerleşen ve bu keyfi yaşayanların sayısı her geçen gün artıyor.

Park Panorama Evleri, otoyolun verdiği ulaşım rahatlığı ve şehir merkezine yakınlığı sayesinde size şehir hayatından kopmadan, bu keyfi yaşama fırsatını sunuyor. Yorucu geçen bir iş gününün sonunda adeta her gün tatile çıkıyormuş hissi yaşayacak, evinize gitmek için can atacaksınız.

Huzurlu ve güvenli bir ortama sahip Park Panorama Evlerinde güne bahçenizde yapacağınız güzel bir kahvaltıyla başlayabilir, kışın manzara eşliğinde şöminenizin karşısında ısınarak, yazın ise kendinize özel havuz başında serinleyerek ya da kameriyenizden şehrin ışıklarını seyrederek bu cennetin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

TOP